Донація  ооцитів  (донорство  яйцеклітин)

Запрошуємо здорових жінок до 32 років, без шкідливих звичок, що мають власних здорових дітей, в проект "Донація яйцеклітин": так Ви зможете допомогти іншій жінці відчути радість материнства!

участь у програмі «Донації яйцеклітин»

Інформація для донорів

Якщо Ви вирішили стати донором ооцитів, Вам потрібно знати, що програма донації:

  • не змінює вашого звичного перебігу життя;
  • не потребує ніяких додаткових навичок;
  • не забере багато часу;
  • не чинить шкоди вашому здоров’ю.

Для того щоб стати донором, Вам достатньо вибрати зручний для вас час та сконтактуватися з нами, телефони для попереднього запису:

(0362) 43-83-10;  (050) 435-21-82;  (096) 391-97-08
(0362) 64-24-11;  (050) 435-21-69;  (097) 183-13-48

Донорство яйцеклітини

Донація ооцитів стала можливою лише з революційним проривом в розвитку допоміжних репродуктивних технологій. Донорство яйцеклітини використовується у випадках, коли яєчники не продукують власних яйцеклітин (при порушенні функції, вадах розвитку, передчасному виснаженні функції яєчників, менопаузі), а також у випадках повторних невдалих спроб штучного запліднення при поганій якості ембріонів. Донорство яйцеклітин застосовується також при ризику переносу спадкоємних хвороб.

Хто може бути донором

Донором ооцитів може стати жінка, що має одну або декілька здорових дітей, віком від 18 до 34 років і мати гарне фізичне й психічне здоров'я. Не використовуються донори, у яких в анамнезі є ракові, серцеві, ниркові захворювання, спадкоємні хвороби й захворювання, що передаються статевим шляхом, захворювання психіки, алкоголізм, використання наркотиків. Донора ретельно обстежують, оцінюють загальний стан здоров’я, перевіряють на наявність гепатитів В та С, сифілісу, ВІЛ-інфекції, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проводять дослідження гормонального фону, атакож отримують заключення генетика, терапевта та психолога.

Обсяг обстеження донорів ооцитів

1. Група крові та резус-фактор.
2. Висновок психіатра (одноразово).
3. Гінекологічне обстеження (перед кожною спробою ЕКЗ).
4. Флюорографія (дійсно 1 рік).
5. Аналіз крові на ВІЛ, RW, на наявність маркерів гепатиту В, С (дійсно 3 місяці).
6. Виявлення Іg G та M до токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу, вірусу герпесу (дійсно 12 місяців).
7. Мазок на ступінь чистоти (дійсно 2 тижні).
8. Бактеріологічне дослідження матеріалу цервікального каналу на хламідії, мікоплазму, уреаплазму, трихомонаду, кандиду, гонорею (дійсно 12 місяців).
9. Мазок на онкоцитологію із шийки матки (дійсно 12 місяців).
10. Дослідження каріотипу.
11. Молекулярно-генетичне дослідження на носійство муковісцидозу.

Програма донорства анонімна

Медичний центр
сучасних технологій
«ВАШЕ ЗДОРОВ’Я»

33023 м. Рівне,
вул. Д. Галицького, 1

телефони для запису:
(0362) 438310
050 435 21 82
096 391 97 08
(0362) 642411
050 435 21 69
097 183 13 48

ПРИВАТНИЙ ПРИЙОМ
з 9 -00 до 17-00
крім суботи та неділі

Донорам гарантується конфіденційність і анонімність, відомості, отримані від донора, складають медичну таємницю. Родина, що використовує донорські яйцеклітини, не може бачити фотографії донора, а лише інформується про такі параметри донора: ріст, вага, колір волосся й очей, національність, освіта, наявність родини й дітей, група крові і резус-фактор. Донорові також не надається ніякої інформації про реципієнта .

Програма "Донації яйцеклітин” відбувається в декілька етапів:

1.   Перш за все Ви приходите до нас в Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я», де лікар проводить безкоштовне УЗД для оцінки стану та резерву Ваших яєчників та інформує Вас стосовно умов участі в програмі. Далі Ви проходите комплексне медичне обстеження. Якщо результати обстеження будуть оптимальні, Ви підписуєте контракт і приймаєте участь у програмі «Донації яйцеклітин».

2.  Наступним етапом є стимуляція овуляції яєчників донора яйцеклітин для нормального росту і розвитку фолікула з яйцеклітиною. Процедура стимуляції полягає в послідовному введенні медикаментів шляхом ін'єкцій, в результаті чого в яєчниках дозріває більша кількість яйцеклітин ніж в природньому циклі. Лікар призначає гормональні препарати, дозування яких буде підібрано індивідуально для Вас, і контролює відповідь яєчників за допомогою ультразвукового моніторингу.
Стимуляція яєчників триває близько 10-12 днів. Ви можете приїжджати для ін'єкцій в наш медцентр в Рівному. Протягом цього терміну періодично кожні 2-3 дня здійснюються контрольніУЗД для моніторингу росту фолікулів та підтвердження готовності яєчників до забору яйцеклітин.

3.   Процедура забору яйцеклітин (пункція).
Процедура забору яйцеклітин займає близько 10-15 хвилин і проводиться лише в операційній в клініці репродукції - потрібно буде під’їхати в клініку. Безпосередньо перед процедурою анестезіолог зробить внутрішньовенну анестезію: процедура проходить під загальним знеболюванням, тож ніякого дискомфорту не відчуватимете. Ви можете бути повністю спокійні, адже протягом періоду участі у програмі Ви перебуваєте під дбайливим наглядом досвідченого лікаря та медперсонала.

Для кого використовуватимуться ооцити?

Донація ооцитів (ovum donation- яйцеклітина донорська) використовується у тих випадках, коли яєчники у жінки не продукують власних яйцеклітин (при порушенні овуляторного циклу, вадах розвитку, передчасному виснаженні функції яєчників, менопаузі, після оваріоектомії, проведення  хіміотерапії), а також у випадках повторних невдалих спроб ЕКЗ при неодноразовому отриманні ембріонів низької якості. Донорство яйцеклітин застосовується також при ризику передачі дитині спадкових захворювань.
У деяких випадках програма донації ооцитів – єдиний спосіб зачаття довгоочікуваного малюка! Вік реципієнта (жінки, для якої будуть використані донорські яйцеклітини) бажаний до 50 років, повинні бути відсутні протипоказання для вагітності й пологів.
Ефективність переносу ембріонів у групі пацієнтів з донорськими яйцеклітинами навіть перевищує ефективність у групі пацієнтів зі звичайною ІVF програмою, доходячи до 50-60 % на цикл.

Процедура донації яйцеклітин регламентована Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 787 від 09.09.2013 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні» (текст Наказу повністю приводиться у Блозі)

Донація статевих клітин (сперматозоїдів та яйцеклітин) та ембріонів передбачає добровільне поінформоване надання донорами своїх статевих клітин чи ембріонів іншим особам для використання в лікуванні безпліддя. Відомості про особу донора складають лікарську таємницю.

 
 
Оперативна розробка вебсайтів
Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я» © Всі права застережено. All rights reserved. Сopyright 2016.