Станьте  щасливими  батьками  здорових  малюків!

ЕКЗ дає можливість побачити своє продовження в дітях за допомогою IN VITRO!

Після відкриття та впровадження в практику допоміжних репродуктивних технологій невирішених проблем стає, на щастя, все менше. Завдяки штучному заплідненню на сьогодні у світі народжено 5,5 млн дітей. Усі вони цілком здорові, а багато з них уже народили власних діток. Хотілось би сказати парам, перед якими постала проблема безпліддя, що не слід розчаровуватись. Варто звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного. Разом ми подолаємо всі перешкоди на шляху до народження здорової дитини.

На жаль, попри старання лікарів, не у всіх випадках можливо добитися результату медикаментозним і хірургічним лікуванням, особливо якщо патологічні зміни виникли давно і привели до незворотніх змін, але й це - не перепона для настання вагітності -
на третьому етапі використовуються допоміжні репродуктивні технології: штучне запліднення  "в пробірці" з наступним переносом ембріону в порожнину матки.
Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути неминучістю - у багатьох випадках ця проблема переборна, щорічно ми допомагаємо десяткам пацієнтів з порушеннями репродукції стати батьками. Зверніться за консультацією до лікаря-репродуктолога Медичного центру сучасних технологій «Ваше здоров’я» Корчака І.Я - лікар порекомендує оптимальний і максимально ефективний шлях для подружжя отримати здорове потомство з урахуванням саме вашої патології. Якщо ви фізіологічно будете готові виносити та народити малюка, вам запропонують найбільш оптимальний метод штучного заплідненя методом ЕКЗ (IVF - in vitro fertilization), ЕКЗ з донацією яйцеклітини, або ІКСІ (ICSI - Intracytoplasmic Sperm Injection), дадуть направлення в партнерську репродуктивну клініку, при цьому ви матимете можливість обрати клініку з хорошими результатами роботи та провідного спеціаліста-репродуктолога України з великим практичним досвідом.

Для пацієнтів ми можемо запропонувати варіант поетапного лікування та проведення програми екстракорпорального запліднення в співпраці з кращими спеціалістами провідних клінік України. При цьому весь період підготовки і стимуляції пацієнти проходять у нас і тільки на пункцію та перенос ембріонів відвідують відповідні клініки. Наприклад, у нас в МЦСТ «Ваше здоров’я» можна пройти повне обстеження та програму стимуляції ЕКЗ, які тривають біля 2-х місяців і потребують до 10 відвідувань: лікар–репродуктолог проводить їх на місці, у Рівному, строго за схемами і підходами клініки. І тільки на забір яйцеклітин для запліднення та наступний перенос ембріонів через 3 - 5 днів потрібно їхати в обрану клініку ЕКЗ. Для пацієнта психологічно легше переносити лікування без постійних поїздок в інше місто; можливість вибрати лікаря і клініку з великим практичним досвідом і хорошими результатами роботи; а ще фінансові вигоди – крім економії на поїздках ми пропонуємо нижчі ціни на послуги та можливість оптових знижок на медикаменти; крім того, ми можемо, на відміну від спеціалізованих клінік, більше часу приділити пацієнту. Після штучного запліднення ви будете знаходитись під чуйним наглядом лікарів медичного центру аж до пологів.

Ми працюємо по стандартах Європейської асоціації лікарів репродуктологів,
тому у нас ви зможете отримати консультацію по підходах, прийнятих у більшості Європейських клінік, які увібрали підтверджені практикою ефективні методи діагностики та лікування. Ми проводимо повний об’єм діагностичних та лікувальних маніпуляцій, починаючи від загальногінекологічних обстежень і перевірки маткових труб і аж до лапароскопічних операцій і проведення ЕКЗ етапним методом в співпраці з нашими партнерами - провідними спеціалістами-репродуктологами України:

    Веселовський В.В.     клініка репродуктивної медицини «Надія»
    Судома І.О.                  клініка репродуктивної медицини «Надія»;
    Давид Л.В.                   клініка генетики репродукції «Вікторія»,
    Михайлишин Л.О.     клініка репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА»

При цьому наші пацієнти позбавлені дискомфорту постійних переїздів і вірогідності тривалого очікування під кабінетом лікаря в клініках інших регіонів.

Клініки, з якими
ми співпрацюємо

Клініка професора С.ХМІЛЯ
м.Тернопіль

Медична клініка «ІСІДА-IVF»
м. Київ

Клініка генетики репродукції "ВІКТОРІЯ"  
м.Київ

Клініка репродукції «ІНТЕРСОНО»
м. Львів

Клініка репродукції "НАДІЯ"
 м Київ

Клініка репродукції  «АЛЬТЕРНАТИВА»
м. Львів

Інтерв’ю на тему безпліддя та запліднення in vitro нашого патнера, в співпраці з яким у нас вийшло 80% вдалих спроб ЕКЗ!

К.м.н. МИХАЙЛИШИН Любов Олегівна, завідувач відділення допоміжних репродуктивних технологій клініки репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА», лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст УЗД в ефірі Radio SKOVORODA розповідає про безпліддя.

Стаж роботи в репродуктології понад 14 років. Автор 2 патентів на корисну модель та 13 наукових публікацій у національних та закордонних виданнях. Член ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), ASRM (Американська асоціація репродуктивної медицини), наукового комітету УАРМ (Українська асоціація репродуктологів), УАУД (Українська асоціація ультразву-
кової діагностики), представник України в національному комітеті Європейської асоціації репродуктивної медицини та ембріології).

Екстракорпоральне запліднення  (ЕКЗ) in vitro

IVF — запліднення in vitro (in vitro fertilization, стара назва ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення) метод лікування безпліддя, при якому зачаття (злиття двох статевих клітин) відбувається поза організмом жінки.

Екстракорпоральне запліднення

Показання для проведення IVF:

 • Відсутність або непрохідність маткових труб
 • Спайковий процес
 • Ендометріоз
 • Синдром полікістозних яєчників
 • Зниження якісних і кількісних характеристик сперми
 • Ідіопатичне безпліддя
 • Необхідність проведення преімплантаційної діагностики
  для виключення спадкової патології у дитини

  Протипоказання для проведення IVF:

 • Аномалії розвитку, екстрагенітальні захворювання, при яких неможливе виношування вагітності
 • Новоутворення
 • Гострі запальні процеси будь-якої локалізації
 • Інфекції статевих шляхів

Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI)

ICSI (Intracytoplasmic Sperm Injection) - методика штучного запліднення, при якій в яйцеклітину за допомогою мікроманіпуляторів вводится один сперматозоїд. Цей метод ДРТ став революційним у лікуванні чоловічого безпліддя і дав можливість багатьом парам не вдаватися до використання сперми донора.

Використання процедури ICSI іноді буває незапланованим. Наприклад, пара проходить підготовчі етапи ЕКЗ, а в день пункції фолікулів результат спермограми чоловіка набагато гірше попередніх. Відкласти запліднення неможливо, тому доводиться вибирати між процедурою ІКСІ і використанням донорської сперми.

Показання для проведення процедури ICSI:

 • Істотне зниження показників спермограми
 • Відсутність або низька якість запліднення у
  програмі ЕКЗ
 • Невдалі попередні спроби ЕКЗ
 • Робота із сперматозоїдами, отриманими при
  пункції яєчка або придатка
 in vitro fertilization
Підготовка та етапи процедури запліднення in vitro
 •     Обстеження пари - перед процедурою обстежують як жінку, так і чоловіка. До обов'язкового переліку обстежень жінки входить: висновок терапевта про стан соматичного здоров'я і відсутність протипоказань до виношування вагітності, визначення групи крові та резус-фактора, клінічний аналіз крові, коагулограма, аналіз крові на сифіліс, СНІД, гепатити В і С, бактеріоскопічне аналіз виділень з 3-х точок, цитологічне обстеження мазків шейкі матки, загальне гінекологічне обстеження, УЗД органів малого тазу. Обов'язковим для чоловіка є аналіз крові на сифіліс, СНІД, гепатити В і С, спермограма. За результатами цих обстежень лікар робить висновок про необхідність проведення додаткових аналізів.
 •     Індукція суперовуляції - призначення пацієнтці гормональних препаратів, коригування їх доз за результатами ультразвукових обстежень для нормального росту і розвитку фолікула з яйцеклітиною.
 •     Моніторинг фолікулогенезу та росту ендометрія - оцінка кількості фолікулів, їх розміру, швидкості росту, визначення товщини і ступеня зрілості ендометрію, визначення рівня гормонів, призначення трігерра овуляції і дати пункції
 •     Пункція фолікулів і отримання яйцеклітин - процедура проводиться амбулаторно в операційній під ультразвуковим контролем і внутрішньовенним наркозом.
 •     Підготовка сперми для інсемінації - якщо для процедури використовується нативна сперма, то чоловікові рекомендується утримання від статевих контактів за 3-4 дні до призначеної пункції. У деяких випадках може використовуватися кріоконсервована сперми чоловіка. При необхідності є можливість використовувати донорську сперму
 •     Запліднення яйцеклітин і культивування ембріонів - отримані ооцити переносять у культуральне середовище і поміщають в інкубатор з температурою 37 0С і 5% концентрацією СО2, сперматозоїди відмивають від сім'яної плазми, інсемінацію проводять через 2-6 год. після отримання клітин, а через 16-18 год. оцінюють запліднення (культивування може тривати від 24 до 120 годин).
 •     Перенесення ембріонів (ембріотрансфер) - проводиться за допомогою спеціального пластикового катетера через цервікальний канал
 •     Підтримка лютеїнової фази - проводиться препаратами прогестерону, дози і частоту визначає лікар з урахуванням особливостей конкретної пацієнтки
 •     Рання діагностика вагітності - з 14-го-16-го дня після ембріотрансфера в крові та сечі визначається рівень хоріонічного гонадотропіну. УЗД-діагностика вагітності можлива не раніше, ніж через 21 день після перенесення ембріонів.
 Поетапна підготовка до ЕКЗ та супровід вагітності

Наші пацієнти усі  обстеження, стимуляцію, УЗД-моніторинг та підготовку до ЕКЗ методом IVF можуть пройти в Рівному в МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», і лише на пункцію та перенос ембріонів повинні відвідати обрану клініку репродукції. Для пацієнтів це означає додаткові переваги: психологічно легше переносити підготовку без постійних поїздок в інше місто, крім того, є фінансові вигоди – окрім економії на поїздках ми пропонуємо нижчі ціни на послуги.

УЗД-моніторинг вагітності

Окрім повного обстеження пари наші пацієнти мають змогу пройти перший найдовший етап ЕКЗ - стимуляцію в Рівному в МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», при цьому всі медикаменти для стимуляції ви отримаєте по гуртових цінах.

Під час підготовки і після штучного запліднення ви будете постійно знаходитись під наглядом лікаря МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», який супроводжуватиме вашу вагітність аж до благополучних родів. Традиційно вагітності після лікування безпліддя відносять до категорії високого ризику переривання, адже на ЕКЗ приходять жінки, які вже мають ті чи інші проблеми із репродуктивним здоров’ям. До того ж, після ЕКЗ набагато частіше зустрічаються двійні, а це також є додатковим навантаженням на жінку, яка під час вагітності потребує обережності та більш уважного ставлення до себе. На ранніх строках вагітності Ви отримуватимете спеціальні гормональні препарати, які будуть підтримувати вагітність та поступово зроблять її такою, що не відрізнятиметься від «звичайної». Скоріш за все, з початку другого триместру ведення вагітності буде таким самим, як і для всіх вагітних жінок. Ультразвукові дослідження, проведення аналізів, частіші на ранніх строках, ніж при «звичайній» вагітності, поступово проводитимуться із стандартною частотою. Основою вдалого закінчення вагітності є суворе дотримання рекомендацій Вашого лікаря, недбалість неприпустима на будь-якому строці - не забувайте, яким чином Вам та Вашому чоловікові довелося отримувати цю вагітність. 

Радість материнства – найкраща нагорода для кожної жінки. Екстракорпоральне запліднення дає можливість усім бажаючим побачити своє продовження в дітях!

Очевидно, що не в усякому віці слід  виконувати  процедуру допоміжних репродукційних технологій (ДРТ). Вікном терапевтичних можливостей  у  репродуктології є саме репродуктивний вік жінки – від 15 до 49 років. Головним аргументом проти використання ДРТ у пізньому пострепродуктивному віці є високий ступінь обтяженості соматичними хворобами. На  сьогодні  виділяють перелік станів,  які можуть негативно вплинути на якість імплантації:   тромбофілія, ожиріння, імунологічні порушення, вік (при досягненні 45 років достовірно зменшуються  імплантаційні властивості ендометрія).

безпліддя та запліднення in vitro

 -
Наші партнери - провідні спеціалісти клінік репродуктивної медицини України:

Пренатальне 4D-УЗД для майбутніх мам
УЗД діагностика по європейським стандартам
Оперативна розробка вебсайтів
 
Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я» © Всі права застережено. All rights reserved. Сopyright 2016.